[Rozmiar: 585191 bajtów] [Rozmiar: 585191 bajtów]

  Nie bój się być cały i zdrowy!
Bądź przyczyną, a nie efektem!

[Rozmiar: 963491 bajtów]  ZABIEGI KRYSZTAŁAMI TACHYONU

Oznaczając "szybki" w języku greckim, Tachyon opisywany jest w fizyce kwantowej jako subatomowa cząsteczka energii, która wędruje szybciej niż prędkość światła i nie posiada żadnej masy.
Termin ten nadany przez niemieckiego fizyka Gerarda Feinberga w roku 1996, oznacza nieskończoną dostawę energii, która przenika przez wszechświat na wszystkich poziomach tworzenia.
Tachyony nie są związane czasem lub przestrzenią- są obecne wszędzie, zawsze i we wszystkich wymiarach. Mówi się o nich, że stanowią nośniki informacji przenoszonych z dowolnego czasu, miejsca w przestrzeni i wymiaru po to, aby pomóc w osiągnięciu stanu "pełni i całości". Dokonuje się to poprzez uruchamianie sił samouzdrawiających u poszczególnych osób oraz likwidowanie blokad i harmonizowanie wszystkiego z czym mają kontakt.
  ODKRYCIE TACHYONU

  Niemiecki naukowiec Dawid Wagner zasłynął jako twórca nauki o Energii Tachionu oraz prekursor procesu tachionizacji. Aby wykorzystać energię tachionów i wprowadzić ją do organizmu terapia tachyonu stosuje specjalnie skonstruowane "anteny". Każdy materiał naturalny (tkanina, szkło, olej, jedwab, kryształ lub woda itp.) może funkcjonować jako taka antena, po przejściu specjalnego, opatentowanego,
2-tygodniowego procesu tachionizacji. Wagner, cierpiąc z powodu traumatycznego bólu pleców, stwierdził niewielkie możliwości różnych rodzajów leczenia, którym był poddawany do czasu, kiedy lekarze ostatecznie spisali Jego przypadek na straty. Nie chcąc się poddać, wynalazł własną metodę leczenia- tachionizację. Nie wiedział jeszcze wtedy o tym, że Jego odkrycie pomoże tysiącom ludzi w często niewiarygodnym sposobie uzdrawiania i wpłynie na zmiany w ich życiu.  ENERGIA TACHYONU

  Zabiegi kryształami Tachyonu zostały opracowane przez dr Segu Krishnę Ramesha- hinduskiego chirurga-ortopedę-traumatologa, mistrza Reiki, bliskiego współpracownika Dawida Wagnera.
Był on również gościnnie w Polsce z wykładami na temat metod terapii Tachyonu. Obecnie dr Ramesh zgłębia i praktykuje nano-techniki uzdrawiania mające jeszcze większy zasięg działania niż potężna energia Tachyonu (patrz: nano-terapia i nano-kosmetologia).

ZLECANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

Wskazana 1 sesja (8-10 zabiegów)
Bardzo dobrze uzupełniają się z refleksoterapią stóp i twarzy. Dobrze poddać się 2 seriom w roku w ramach profilaktyki.


Copyright © 2007 spatium.pl