[Rozmiar: 585191 bajtów] [Rozmiar: 585191 bajtów]NANO-TERAPIA

• działa na poziomie komórkowym z największą    prędkością ze wszystkich wymienionych na stronie    metod
• oczyszcza narządy, gruczoły, całe systemy w ciele
• udrażnia czakry i meridiany
• redukuje napięcia i stres
• dociera do ukrytych warstw i schorzeń
• uśmierza i redukuje ból
• doskonała w kosmetologii twarzyNANO-TECHNOLOGIA

Przedrostek "nano" oznacza 10 -9, czyli "jedną miliardową". Nanometr, na przykład, jest jedną miliardową metra, lub, w przybliżeniu, zajmuje kilka razy średnicę atomu wodoru. A zatem nano-technologia, lub też inżynieria molekularna, oznacza technologię na poziomie atomów i molekuł. Inżynieria to jest w stanie wytworzyć rzeczy mniejsze niż 100 nanometrów i jest podejściem stosowanym w wielu dziedzinach -chemii, biologii, fizyce, elektronice, medycynie. Tworzenie w skali nano umożliwia nowe interakcje w materiałach, półprzewodnikach czy odczynnikach biologicznych. W terapiach pozwala to na oddziaływanie na poziomie komórkowym ciała, a to przyczynia się do nowych odkryć w dziedzinie medycyny, a w efekcie lepszego oddziaływania na system immunologiczny organizmu.
Fizyczne, chemiczne i biologiczne właściwości materiału w skali nano różnią się w podstawach i nabierają nowych odcieni i cech. Nanotechnologia tworzy nowe klasy materiałów strukturalnych, a te przyczyniają się do powstawania lżejszych, bardziej czystych i precyzyjnych, tańszych a efektywniejszych produktów.

Wprowadzenie energii nano odpowiednim urządzeniem ma najszybsze działanie ze wszystkich poznanych metod, bardzo korzystne jako ich uzupełnienie
(patrz także: nano-kosmetologia twarzy)
ZALECANA ILOŚĆ ZABIEGÓW:

8-10 zabiegów w serii.
Wskazane 2 serie w roku profilaktycznie.
Doskonałe uzupełnienie refleksoterapii stóp i twarzy.Copyright © 2007 spatium.pl