[Rozmiar: 585191 bajtów] [Rozmiar: 585191 bajtów]

  Nie bój się być cały i zdrowy!
Bądź przyczyną, a nie efektem!

[Rozmiar: 963491 bajtów]

  KURSY I SZKOLENIA  The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy (IARAMT Poland) prowadzi profesjonalne kursy zawodowe i badania w dziedzinie refleksologii. Jest też ośrodkiem nauczania innych metod masażu i medycyny naturalnej. System szkolenia kursowego oraz nasze programy nauczania są zatwierdzone przez Wydział Edukacji i Kuratorium Oświaty w Warszawie. Szkoła jest pod stałym nadzorem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Nasz system szkolenia w zakresie refleksologii oparty jest o autorski program Siedziby Głównej IARAMT w Johannesburgu. Jesteśmy jedynym licencjonowanym ośrodkiem w kraju uprawnionym do szkolenia refleksologów metodą Dougans. Absolwenci kursów otrzymują międzynarodowy certyfikat oraz tytuł refleksologa.

  Zawodowe kursy refleksologii stóp odbywają się na trzech poziomach zaawansowania:

1. Kurs refleksologii I° - podstawowy (refleksologia receptorowa stóp)
2. Kurs refleksologii II° - średniozaawansowany (chiropraktyka stóp)
3. Kurs refleksologii III° - zaawansowany (refleksologia i terapia meridianowa)
4. Kurs refleksologii IV° - specjalistyczny (metoda refleksologiczna Vacuflex)

  Nie wymagamy od kandydatów na kurs wcześniejszego przygotowania medycznego.
Mogą wziąć w nich udział:

• osoby chcące wykorzystać efekty lecznicze metody dla potrzeb własnych, rodziny lub znajomych (kurs I°)
• terapeuci i masażyści oraz osoby pragnące zdobyć dla siebie nowy zawód refleksologa (kursy I i III°)
• praktykujący refleksolodzy, zainteresowani dalszym rozwojem zawodowym (kursy IV°)
  

 Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym co 2 lub 3 tygodnie: soboty-niedziele w godzinach 10:00-17:00. Grupy liczą od 10 do 20 osób.

  Prowadzimy też tzw. Indywidualny Tok Szkolenia (ITS) - są to kursy refleksologii stóp dla 1-2 osób. Słuchacze kursów zostają wyposażeni w kompletną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu refleksoterapii (refleksorycznego masażu stóp wspartego teorią medycyny chińskiej) według metody Inge Dougans. Po ukończeniu cyklu szkolenia (kursów I i II°) absolwenci stają się profesjonalnymi refleksologami, na których wciąż wzrasta zapotrzebowanie. Ukończenie naszych kursów daje możliwość zdobycia cenionych w Polsce i na świecie kwalifikacji zawodowych. Wielu absolwentów Szkoły pracuje obecnie za granicą. Twierdzą oni, że zdobyli w IARAMT Poland profesjonalne i prestiżowe wykształcenie, które docenili ich pracodawcy i pacjenci. Dzieje się tak, ponieważ nasz system nauczania podkreśla profesjonalne przygotowanie zawodowe oraz etyczny kodeks terapeuty.
 Promujemy zdrowy styl życia w swojej działalności edukacyjnej oraz dążymy do uczynienia refleksologii metodą profilaktyki zdrowia. Refleksologia, jako metoda terapeutyczna może być stosowana u ludzi w każdym wieku, przynosząc im pozytywne efekty lecznicze. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas szkoleniach. Odkrywajcie Państwo te zakresy wiedzy, których jeszcze nie znacie i rozwijajcie te, które być może już poznaliście i stosujecie, aby pomóc sobie i innym.


Wykorzystano informacje ze strony www.refleksoterapia.pl za zgodą właściciela strony .

Copyright © 2007 spatium.pl